W Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości.
W Szkole Podstawowej im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym odbyła się 8 listopada uroczysta akademia, z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły Agnieszka Turek przywitała wszystkich zebranych i podkreśliła znaczenie tego święta.
W dalszej części akademii uczniowie zaprezentowali patriotyczny program artystyczny. Był to dla młodych artystów szczególny występ, gdyż na widowni oprócz koleżanek i kolegów, zasiadali ich najbliżsi - rodzice i dziadkowie.

akademia w SP w Miejscu Piastowym

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. Wójt Gminy Dorota Chilik, sołtys Miejsca Piastowego Piotr Frydrych, proboszcz parafii Miejsce Piastowe ks. Andrzej Mroczkowski a także kierownik Samorządowego Centrum Usług Wspólnych w Miejscu Piastowym Beata Bodzioch-Kaznowska i zastępca kierownika Grzegorz Meier.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości była bardzo udaną i wzruszającą uroczystością.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.