Kierujący samochodem osobowym marki Opel, potrącił mężczyznę. Pieszy został przetransportowany do szpitala. Niestety, życia 57-latka nie udało się uratować.
W sobotę przed godz. 20, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-latek kierujący oplem potrącił pieszego, który wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd. Pieszy, 57-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przewieziony do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy życia mężczyzny, nie udało się uratować. Kierowca opla, mieszkaniec województwa śląskiego był trzeźwy.

Zginął pieszy. Tragiczny wypadek w Miękiszu Starym
Przypominamy i apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych. Pamiętajmy - odblaski ratują nasze życie! Po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 20 - 30 metrów. Osobę wyposażoną w elementy odblaskowe widać z odległości 150 metrów. Wielu tragedii dałoby się uniknąć, gdyby ich uczestnicy nosili elementy odblaskowe. Dbajmy o własne życie. Zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych o każdej porze dnia, także w terenie zabudowanym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.