W Krośnie na ulicy Pużaka doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu pracują służby ratunkowe.
W poniedziałek (11 grudnia) po godzinie 16:00 na ulicy Pużaka w Krośnie doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy marki Opel. Poszkodowana trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

kolizja na Bieszczadzkiej

Na miejsce wypadku zadysponowano służby ratunkowe straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Katalog firm - Serwisy samochodowe


[AKTUALIZACJA]


Kierujący samochodem był nietrzeźwy.[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierujący oplem, skręcając w lewo, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Poszkodowana została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-latek miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierowcy, a jego samochód został odholowany. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia - informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~Realia

14-12-2023 12:52 5 5

Nie bronię pijusa,ale mlodzi totalnie olewają ostroznosć przy przechodzeniu przes pasy.wchodza na ślepo,odcięci od swiata(sluchawki na uszach).wystarczy myśleć ,ograniczyc zaufanie i zadnego wypadku by nie było.
Odpowiedz

~Bolek

12-12-2023 09:50 5 4

Auto na tej czasami nie odśnieżonej do końca pozostałości po śniegu niepodgarnięte, tworzy coś w rodzaju zaspy (koleiny) gdzie auta jak wpadnie nie może się wydostać (tzw. ciąg na wprost) i brak reakcji auta zmiana kierunku jazdy lub w innych przypadkach pod spodem znajduje się śliska warstwa co często podczas hamowanie powoduje się ślizganie auta. Przechodniu zachowaj szczególną ochronę i nigdy nie ufaj kierowcy-szczególnie zimą !!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.