Dzisiaj (7 stycznia) w sali bankietowej Pałacu Polanka w Krośnie odbyły się targi ślubne, które zgromadziły niemal 30 firm z branży ślubno-weselnej.
Wydarzenie odbyło się w godzinach 11:00 - 16:00, a jego głównym celem było zaprezentowanie przyszłym młodym parom szerokiej gamy usług i produktów, które pomogą im w organizacji wymarzonego ślubu i wesela.

Już od pierwszych godzin targów, odwiedzający mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Dla par organizatorzy przewidzieli rejs luksusowym jachtem VIP JACHT SOLINA oraz vouchery do SPA i na romantyczną kolację w restauracji Pałacu Polanka.

Targi Ślubne w Krośnie 2024

Targi zapewniły obecność szerokiej gamy wystawców. Goście mogli zapoznać się z ofertą sukien ślubnych i garniturów, fotografów i filmowców, po jubilerów prezentujących najnowsze kolekcje pierścionków zaręczynowych i obrączek. Nie zabrakło też słodkich akcentów od cukierników, a także barmanów i animatorów, którzy zadbali o rozrywkę.

Targi Ślubne w Krośnie 2024

Wydarzenie to było nie tylko okazją do zapoznania się z ofertami, ale także miejscem, gdzie przyszłe młode pary mogły wymieniać się doświadczeniami i czerpać inspiracje od najlepszych w branży. Targi ślubne w Pałacu Polanka pokazały, jak wiele opcji mają pary planujące ślub, i jak ważne jest, aby każdy detal był dopracowany do perfekcji, by ten wyjątkowy dzień pozostał niezapomnianym wspomnieniem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.