Niebieska
Hyundai Krosno

Starostwo

Mechanik Krosno

Naftówka

Targi Ślubne w Krośnie

-

Pałac Polanka

Popiełuszki 103, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Już 7 stycznia 2024 (niedziela) w godz. 11:00 - 16:00 w sali bankietowej Pałacu Polanka w Krośnie po raz kolejny odbędą się targi ślubne.

Podczas wydarzenia prezentować swoją ofertę będzie niemal 30 firm z branży ślubno-weselnej z regionu i nie tylko. Organizator dla par, które odwiedza targi w godzinach od 11:00 - 12:00 przewidział atrakcyjne nagrody m.in. rejs luksusowym jachtem VIP JACHT SOLINA, a Pałac Polanka ufundował voucher do SPA oraz voucher na romantyczną kolację w restauracji Pałacu Polanka.

Podczas targów będzie można zapoznać się z nową kolekcją sukien ślubnych i garniturów. Bogatą ofertę zaprezentują fotografowie i filmowcy. Najnowsze trendy poznamy w ofercie dekoratorów. Będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia w tradycyjnej fotobudce oraz fotobudce 360. Nie zapragnie oferty cukierników, którzy zaprezentują słodkie stoły z degustacją oraz barmanów i animatorów. Podczas targów będzie można zobaczyć też najnowsze atrakcje weselne.

Dla przyszłych nowożeńców tylko podczas targów oferowane będą specjalne rabaty oraz promocje sięgające nawet -30%. Obszerną ofertę najnowszych kolekcji pierścionków zaręczynowych i obrączek zaprezentują jubilerzy Jaracz, Płonowski oraz Rubicello (ponad 1000 różnych wzorów).

Na targach na zwiedzających czekać będzie poradnik ślubny pt.: "Jak zorganizować udane wesele" który upoważnia przyszłe Młode Pary do rabatów przy zakupie obrączek, sukni ślubnych, garniturów oraz usług ślubnych u partnerów w woj. Podkarpackim, dlatego warto być w posiadaniu tej książki (poradnik dostępny na stoisku Weselnego Experta).

Wstęp dla narzeczonych i wszystkich odwiedzających jest bezpłatny. Kontakt dla wystawców tel. 506 142 302

 

Targi Ślubne w Krośnie

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl