Uczniowie klas I, II i III krośnieńskich szkół podstawowych mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach sportowych na pływalni przy ul. Wojska Polskiego.
Wkrótce ruszają zapisy do nowej edycji bezpłatnych zajęć sportowych na pływalni dla uczniów klas I-III krośnieńskich szkół podstawowych. Nabór prowadzony będzie w dniach 15-18 lutego 2024 r. w godz. 7.00-18.00 w kasie pływalni przy ul. Wojska Polskiego 45A.

Zajęcia odbywać się będą od 19 lutego do 9 czerwca br. na pływalni przy ul. Wojska Polskiego 45 A w Krośnie. Zgłoszeni uczestnicy podzieleni zostaną na grupy o różnym stopniu umiejętności, a każda grupa uczestniczyć będzie w zajęciach raz w tygodniu według ustalonego harmonogramu.

Zajęcia na basenie prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i trenerską, posiadającą niezbędne uprawnienia do pracy z dziećmi. W związku z ograniczoną liczbą miejsc o udziale w zajęciach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Za realizację zajęć odpowiedzialny jest Zespół Krytych Pływalni w Krośnie. Szczegółowe informacje na stronie: www.baseny-krosno.pl lub pod numerem telefonu: 13 43 655 00.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.