39-latka przewoziła samochodem dwójkę swoich nastoletnich dzieci. Miała w organizmie ponad promil alkoholu. Oprócz wysokiej grzywny i utraty prawa jazdy, policjanci sprawdzą, czy kobieta nie naraziła swoich dzieci na niebezpieczeństwo.
W poniedziałek rano, ropczyccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie powiatu, osoba kierująca volkswagenem, może być nietrzeźwa. Funkcjonariusze pojechali we wskazany rejon i zauważyli opisany w zgłoszeniu samochód i zatrzymali go do kontroli drogowej. Za kierownicą volkswagena siedziała 39-letnia kobieta.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Okazało się, że kobieta ma ponad promil alkoholu w swoim organizmie. Wraz z nią, volkswagenem podróżowała dwójka jej nastoletnich dzieci.

Pojazd został przekazany osobie najbliższej, natomiast dzieci bezpiecznie dotarły do szkoły.

39-latka straciła prawo jazdy. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi wysoka grzywna, a także zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci sprawdzą także, czy mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego, swoim zachowaniem, nie naraziła dzieci na utratę życia lub zdrowia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.