Znamy podział środków dla klubów sportowych w gminie Jedlicze w 2024 roku na zadania związane z rozwojem sportu na terenie gminy.
Burmistrz gminy Jedlicze Jolanta Urbanik podpisała zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w gminie Jedlicze w 2024 roku.

ZKS Nafta SPLAST Jedlicze (piłka nożna) - 34 000 zł

Krośnieński Klub Kyokushin Karate - 20 000 zł

ŁUKS Jedlicze (łucznictwo) - 20 000 zł

LKS Victoria Dobieszyn (piłka nożna) - 15 000 zł

W zarządzeniu czytamy również, że na zadanie "Tworzenie wśród dzieci i młodzieży warunków sprzyjających rozwojowi sportu w zakresie piłki nożnej poprzez prowadzenie w miejscowości Potok zajęć treningowych z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury sportowej - boisko sportowe, budynek szatni" nie została złożona żadna oferta.


~Plac zabaw w Dobieszynie,

25-02-2024 22:53 0 1

Nie narzekajcie ,kilka dzieci wymyśli sobie że będą grać w piłkę przegrywając po 15 do 0 ,za te pieniądze można by było zrobić coś pożytecznego w Dobieszynie ,marzy nam się plac zabaw w środku wsi a nie na stadionie w lesie gdzie strach dzieci puszczać bo okolica nieciekawa, kręcą się różne typy.
Odpowiedz

~sportowiec

23-02-2024 11:23 4 8

To są grosze w stosunku do potrzeb. Za czasów poprzedniej władzy kluby dostawały zdecydowanie wiecej. Nafta była sponsorowana przez Rafinerię. Teraz część klubów padło a reszta ledwo dyszy. Tak jest za czasów Urbanik.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.