Podpisano umowę w sprawie oddania w użyczenie nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Jedlicze na rzecz OSP Jedlicze-Męcinka.
W dniu 6 marca br. miało miejsce podpisanie umowy w sprawie oddania w użyczenie nieruchomości zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Jedlicze na rzecz OSP Jedlicze-Męcinka.

Umowę podpisano w obecności Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik, Z-cy Burmistrza Rafała Gomułki, Prezesa OSP Jedlicze-Męcinka Karola Krygowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Woźniaka.

Realizacja inwestycji podzielona była na dwa etapy. W pierwszym etapie w ramach prac powstał budynek w stanie surowym zamkniętym. Drugi etap obejmował roboty wykończeniowe i instalacje zarówno w części garażowej, jak i w części socjalnej, a także zagospodarowanie terenu wokół budynku.

Łączny koszt przedsięwzięcia wyniósł nieco ponad 1 340 000 zł, na który oprócz wyżej wymienionych prac składa się także dostawa i montaż wyposażenia, w postaci między innymi: monitoringu, syreny alarmowej, instalacji systemu e-remiza, urządzenia do podwieszania węży, odciągu spalin, pralki, suszarki bębnowej, zabudowy kuchennej, krzeseł, szafy, regałów, szafek ubraniowych oraz wykonanie ogrodzenia wraz z bramą przesuwną.~Waldek

10-03-2024 10:32 7 0

Pani burmistrz nagle otwiera inwestycje :) Typowa zagrywka przed wyborami. Żałosne to.
Odpowiedz

~ochotnik

09-03-2024 19:52 3 2

Chyba miało być dwa garaże. Dlaczego powstał jeden boks.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.