Około 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący citroenem. Mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił mu wyjazd z terenu parkingu przy galerii handlowej i powiadomił Policję.
Wczoraj (24 marca) około godz. 20, policjanci otrzymali informację, że na jednym z parkingów przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie, doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna manewrował pojazdem po terenie placu, w rejonie centrum handlowego.

Zachowanie kierującego zwrócił uwagę świadka, który skutecznie uniemożliwił mężczyźnie próbę wyjazdu z parkingu i zaalarmował Policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący citroenem to 54-letni mieszkaniec gminy Jedlicze. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 3 promile alkoholu w jego organizmie.

54-latkowi grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, ograniczenie wolności, a nawet kara do 3 lat więzienia.
~antypijak

26-03-2024 10:31 2 5

Mnie nie dziwi nic. W Jedliczu i okolicach jest najważniejsza wylęgarnia pijaków lubiących prowadzić na baniurze.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.