Bulwar nad Jasiołką w Dukli zyska nowe oblicze Trwają prace związane z rewitalizacją.
Od wczesnej wiosny br. trwają prace na bulwarze nad Jasiołką w Dukli. Utwardzony został plac o powierzchni 89,69 m2 zakupioną kostką, na którym zostanie umieszczona siłownia zewnętrzna a także wszystkie alejki już istniejące i zaprojektowane.

bulwar nad Jasiołką w Dukli

Do wyłożenia alejek użyto kostki odzyskanej podczas prac związanych z rewitalizacją dukielskiego rynku.

Na placu zostanie zamontowana siłownia zewnętrzna - dwa urządzenia i stół do gry w szachy i "chińczyka". Całkowity koszt prac, materiałów i zakupu urządzeń i stołu to 81 768,70 zł.

~Mordehaj

24-04-2024 10:45 1 11

Dukielskie społeczeństwo nie nadaje sięnawet do tarcia chrzanu ... wieczni malkontenci ... co by nie zrobił to źle to niedobrze ... nie potrafią się cieszyć z prostych rzaleczy tylko ciągle narzekają i biadolą... społeczeństwo cierpietnic ... tylko by cierpieli jak im to źle i niedobrze... natomiast ludzie z zewnątrz potrafią docenić urok naszego pięknego miasteczka ... dlatego nic bym nie tworzył dla lokalnej społeczności bo nie zasługują nawet na gołębia kupę na rynku ...
Odpowiedz

~płatnik podatkowy

23-04-2024 14:49 4 5

Beton to podstawa, nie ma jak posiedzieć na rozgrzanym betoniku. Cudo.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.