Kolejny spektakularny sukces wychowanków "ósemki", którzy znaleźli się w gronie laureatów bądź finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Konkursy skierowane są do uczniów wykazujących zainteresowania związane z wybranym przedmiotem, uznawane są za jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy. Ich celem jest przede wszystkim rozwijanie uzdolnień i pasji młodzieży, ale udział w nich stwarza również okazję do współzawodnictwa i pozwala na trafne rozpoznanie własnych możliwości. Wymaga jednocześnie ogromnego wysiłku, zaangażowania i wielu miesięcy pracy dzieci i nauczycieli.

Nagrodzeni uczniowie to:
- Iwona Bobusia - uczennica klasy VII b - laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego oraz laureatka konkursu przedmiotowego z biologii,
- Franciszek Gradus - uczeń klasy VIII a - laureat konkursu przedmiotowego z język angielskiego oraz laureat konkursu przedmiotowego z matematyki,
- Zofia Marosz - uczennica klasy VIII a - finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.

Osiągnięcia nagrodzonych uczniów są niezaprzeczalnym dowodem ich ogromnego zaangażowania, rzetelnej nauki i szczególnego talentu. To ponadto świetne narzędzie promocji szkoły i nauczycieli wspierających uzdolnionych laureatów i finalistów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.