Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzi intensywne śledztwo w sprawie zabójstwa Tadeusza S. oraz rozboju na Krystynie S., do którego doszło 31 lipca 2009 roku w Krośnie. Funkcjonariusze zwracają się z apelem o pomoc w identyfikacji sprawcy tej zbrodni.
Śledczy analizują zgromadzony materiał dowodowy oraz starają się ustalić nowe wątki w sprawie niewyjaśnionej zbrodni. Apel kierowany jest zarówno do osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje związane z zabójstwem Tadeusza S., jak i do tych, które już wcześniej udzieliły organom śledczym istotnych wskazówek.

Policja zapewnia pełną dyskrecję i tajemnicę danych osobowych osób, które zdecydują się pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821-23-27, email: wds@rz.policja.gov.pl, funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie tel: 47 828 33 30 lub Prokuratorem Małopolskiego Wydziały Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie email: sekretariat.wzkra@prokuratura.gov.pl.

Można również kontaktować się z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.