Katarzyna Bęben została powołana na stanowisko Zastępcy Burmistrza Gminy Jedlicze.
Burmistrz Gminy Jedlicze Wojciech Tomkiewicz powołał swojego Zastępcę - została nim Katarzyna Bęben, do niedawna Prezes Zarządu Spółki Lotnisko Krosno.

Katarzyna Bęben to z wykształcenia mgr inż. mechanik, jest absolwentką kierunku Organizacja i Zarządzanie Przedsiębiorstwem, na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2001 r. w WSK "PZL-Krosno" SA jako referent ds. kontroli jakości, a w 2009 roku zakończyła współpracę z tą firmą już jako Specjalista ds. zarządzania jakością. Ukończyła kursy na audytora systemów jakości według norm ISO, a także przepisów lotniczych oraz kurs mechanika lotniczego.

Od lutego 2012 roku prowadziła własną działalność gospodarczą, w ramach której była kierownikiem jakości w organizacjach Aero AT, PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek, Airbus Poland. Katarzyna Bęben to także członek Podkarpackiego Powiązania Kooperacyjnego Klastra Lotnictwa Lekkiego i Ultralekkiego, w ramach którego była m. in. koordynatorem, przy wsparciu Stowarzyszenia B-4, projektów współfinansowanych ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Od października 2012 roku - wykładowca, instruktor przedmiotów związanych z zarządzaniem jakością oraz normalizacją i certyfikacją produktów na kierunku Zarządzanie w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie.
Katarzyna Bęben w 2015 roku została Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krosna ds. Zarządzania Lotniskiem, a już dwa lata później została powołana na Prezesa Zarządu Spółki Lotnisko Krosno, w której pełniła również funkcję kierownika bezpieczeństwa oraz kierownika ochrony.

W trakcie sprawowania funkcji Prezesa była współorganizatorem wielu imprez, między innymi Górskich Zawodów Balonowych, pokazów lotniczych, Nocnego Biegu Lotnika czy akcji krwiodawstwa.
Nowo powołana Wiceburmistrz to prywatnie mieszkanka Dobieszyna, matka dwójki dzieci, miłośniczka zwierząt.


~Władek

22-05-2024 15:45 2 3

Gratulacje i czekamy na efekty.
Odpowiedz

~Mamy nadzieję

21-05-2024 22:17 1 1

Moze pani pomoże,bo komunikacja autobusowa w Dobieszynie ,niczym w Bieszczadach. Czekamy na MKS Krosno przez Polanke do Jedlicza.
Odpowiedz

~Ja

21-05-2024 21:13 4 3

Powodzenia Pani Kasiu.
Odpowiedz

~Dobieszynianka

21-05-2024 15:58 5 3

Sympatyczna osoba.
Odpowiedz

~Krośnianin

21-05-2024 13:35 2 2

Brawo Pani Kasiu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.