Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie ogłosił długo wyczekiwane otwarcie kompleksu basenów przy ulicy Bursaki. Będzie to pierwsze otwarcie w tym roku, a baseny będą dostępne weekendowo od 30 maja, pod warunkiem sprzyjających warunków pogodowych.
Kompleks basenów Bursaki, nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny, będzie otwarty dla mieszkańców weekendowo w godzinach od 10:00 do 18:00 w następujące weekendy:
30 maja - 2 czerwca,
8 czerwca - 9 czerwca,
15 czerwca - 16 czerwca.


Baseny w Krosnie

Na terenie kompleksu znajdują się cztery baseny z podgrzewaną wodą, w tym dwa brodziki dla dzieci wyposażone w różnorodne atrakcje wodne i suchy plac zabaw. Dostępny jest również basen rekreacyjny z huśtawką wodną, ławeczkami i leżankami z hydromasażem oraz licznymi atrakcjami wodnymi. Dla bardziej aktywnych użytkowników przygotowano basen wielofunkcyjny z torami pływackimi, siatkówką wodną, koszykówką, piłką wodną i huśtawką wodną.

Na terenie obiektu dostępne będą również dwie zjeżdżalnie - duża Anakonda oraz rodzinna zjeżdżalnia typu "Fala". Kompleks oferuje także cztery punkty gastronomiczne, przestronne przebieralnie, toalety i natryski.

Weterani i kombatanci mogą skorzystać z basenów ze zniżką po okazaniu ważnej legitymacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Cennik promocyjny biletów do 16 czerwca 2024 r.
cennik biletów basen Krosno 2024

cennik biletów basen Krosno 2024


Jak informuje dyrektor MOSiR Krosno Antoni Dębiec, po zakończeniu obecnego sezonu planowana jest kolejna inwestycja na terenie kompleksu. Wybudowana zostanie druga nitka zleżdzalni.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.