W finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego drużyna Zespołu Szkół w Iwoniczu zajęła pierwsze miejsce.
W rozegranym w dniu 28 maja finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego drużyna Zespołu Szkół w Iwoniczu zajęła pierwsze miejsce.

Szkołę reprezentowali Bek Jakub - kl. II Technikum Pojazdów Samochodowych, Dąbrowski Bartosz - kl. III Technikum Pojazdów Samochodowych, Gonet Paweł - kl. IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

uczniowie ZS w Iwoniczu

Turniej został zorganizowany na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. Za zwycięstwo drużyna otrzymała okazały puchar a uczniowie atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po bardzo zaciętej i emocjonującej rywalizacji iwonicki zespół zajął pierwsze miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej zwycięzcą został Dąbrowski Bartosz, Gonet Paweł zajął trzecie miejsce, a Bek Jakub uplasował się na piątej pozycji.

Uczniowie ZS w Iwoniczu od kilkunastu lat systematycznie plasują się na podium w finale wojewódzkim turnieju. W ostatnich 11 edycjach turnieju sześciokrotnie zostali mistrzami województwa, czterokrotnie wicemistrzami a raz uplasowali się na trzecim miejscu.

Uczniowie ZS w Iwonicz

Największy sukces szkoła osiągnęła w 2019 r., kiedy reprezentując województwo podkarpackie, w finale krajowym zdobyła mistrzostwo polski. Współtwórcą sukcesów uczniów w tych turniejach jest Leszek Zajdel, który od wielu lat przygotowuje z powodzeniem młodzież do rywalizacji na wysokim poziomie.

Uczniowie, reprezentując województwo podkarpackie będą rywalizować w Mistrzostwach Polski , które w dniach 3-4 czerwca odbędą się we Wrocławiu.~EMI

04-06-2024 10:17 2 3

Brawo panowie !!!
Odpowiedz

~Piiotr

03-06-2024 18:20 1 7

Niesamowity jest nasz Profesor!! Nowa drużyna i ponownie sukcesy. Brswo
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.