Uczniowie Technikum nr 7 w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie realizują staże zawodowe na Sycylii w mieście Barcelona Pozzo di Gotto
Grupa uczniów Technikum nr 7 w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie, wraz z opiekunami - Anną Korab i Robertem Jakubcem przebywa na stażach zawodowych w Barcelona Pozzo di Gotto na Sycylii. Odbywają się one w ramach projektu Erasmus+ nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000125592.

U włoskich pracodawców, takich jak, między innymi: Chillary Photography, Puglisi Sport, Le perle, Dimora d’Arte, Brant Gift uczniowie szlifują swój warsztat w zakresie specjalności technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik fotografii i multimediów.

Oprócz pracy młodzież poznaje zwyczaje i mentalność Włochów, smakuje tradycyjnej kuchni sycylijskiej oraz odbywa wycieczki, zapoznając się z pięknymi atrakcjami wyspy. Był między innymi wypad na wulkan Etnna, zwiedzanie miasteczka nadmorskiego Taormina.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.