W Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie została przeprowadzona sekcja zwłok Jerzego Krzanowskiego.
Prokuratura Okręgowa w Krośnie poinformowała, że dzisiaj (10 czerwca) w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie została przeprowadzona sekcja zwłok Jerzego Krzanowskiego.

- Opinia sekcyjna zostanie sporządzona w późniejszym terminie po przeprowadzeniu wszystkich badań zleconych przez Prokuraturę Rejonową w Krośnie. Dalsze informacje w sprawie udzielane będą po wpłynięciu opinii - poinformowała Marta Kolendowska-Matejczuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krośnie.

Przypomnijmy. W nocy z 6 na 7 czerwca 2024 r. w Krościenku Wyżnym ujawnione zostały zwłoki zaginionego Jerzego Krzanowskiego. Mężczyzna był poszukiwany od godzin popołudniowych 6 czerwca po zgłoszeniu zaginięcia przez rodzinę.

Prokuratura Rejonowa w Krośnie prowadzi śledztwo w tej sprawie (nieumyślne spowodowanie śmierci).


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.