Blisko 2 promile alkoholu miał w organizmie kierujący yamahą, który w Wesołej, doprowadził do wywrócenia jednośladu. 60-letni motorowerzysta nie dość, że był nietrzeźwy, to jeszcze posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
W piątek przed południem, dyżurny z Brzozowa został powiadomiony, że w Wesołej, doszło do wywrócenia się motorowerzysty. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego, który ustalił okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Policjanci ustalili świadków, dzięki którym wykluczyli, by do zdarzenia przyczyniły się inne osoby. Okazało się, że 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc motorowerem, w pewnym momencie, z nieznanej przyczyny wywrócił pojazd. Chwilę później wyszło na jaw, co było przyczyną tej sytuacji.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący yamahą miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna w ogóle nie powinien prowadzić pojazdu mechanicznego, ponieważ posiada sądowy zakaz. Na szczęście motorowerzyście nic poważnego się nie stało. Nie przewoził też żadnych pasażerów.

Teraz za popełnione przestępstwa mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem, który zdecyduje o konsekwencjach, jakie poniesie 60-latek.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.