Policjanci zatrzymali 25-latka, który jest podejrzany o kradzieże paliwa z maszyn budowlanych. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
W minionym tygodniu, policjanci zostali zaalarmowani o kradzieży paliwa z maszyny budowlanej w miejscowości Bajdy. Sprawca, działając pod osłoną nocy, sforsował zabezpieczenie zbiornika paliwa unieruchomionej koparki i ukradł 100 litrów oleju napędowego.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez system monitoringu. Właściciel koparki, za pośrednictwem aplikacji nadzorującej kamery, został powiadomiony o potencjalnej kradzieży. Pomimo późnej pory, pojechał na miejsce, jednak sprawca zdążył się już oddalić.

Dzięki nagraniu z kamer monitoringu i zebranym informacjom, policjanci ustalili, że osobą mogącą mieć związek z kradzieżą jest 25-letni mieszkaniec gm. Wojaszówka. Kilkadziesiąt minut później mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania wnętrza jego samochodu, policjanci znaleźli kanistry oraz urządzenia wykorzystywane do przepompowywania paliwa.

25-latek został już przesłuchany i usłyszał prokuratorskie zarzuty. Mężczyzna podejrzany jest o 3 włamania do zbiorników maszyn budowlanych i kradzież 450 litrów oleju napędowego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
~Gibalski Janusz

20-06-2024 19:21 4 4

Policja powinna dodatkowo użyć dyscyplinatora w postaci policyjnej loli z zimowym końcem.
Odpowiedz

~wolf

20-06-2024 07:19 0 5

józek znowu ty
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.