Pierwsi klienci Leroy Merlin Krosno ustawili się przed drzwiami ok. godz. 6:40. Większość widząc, że nie ma kolejek czekała w zaparkowanych samochodach.
O 7 rano przed drzwiami sklepu czekało około 100 klientów. Wchodzili spokojnie i bez przepychanek. Dyrekcja sklepu z pracownikami przywitała ich tuż przy wejściu.

Leroy Merlin Krosno to sklep, gdzie klienci znajdą produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów, a także szereg usług wspierających podczas wszelkich prac wykonywanych zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na balkonie.

Sklep o powierzchni prawie 10 tys. m2 oferuje klientom parking z 326 miejscami i ponad 35 tys. produktów, a także możliwość realizowania zamówień indywidualnych. - Chcemy być najlepszym doradcą klientów w zakresie budowy, remontów i aranżacji domów oraz ogrodów. Ciągle się uczymy by móc jak najbardziej indywidualnie i kompleksowo realizować potrzeby krośnian - od tych drobnych, jak wybór kontaktu, do tych dużych, jak remont kuchni czy wręcz budowa domu jednorodzinnego. Poprzez strefy aranżacji i specjalne ekspozycje chcemy inspirować klientów i pomagać podejmować decyzje o remoncie - mówi Marta Wiater, Dyrektor Sklepu.Sklep Leroy Merlin Krosno otwarty jest 7 dni w tygodniu :
od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 21:00
w niedzielę w godzinach 10:00 - 20:00

Gazetka promocyjna sklepu na otwarcie: Gazetka Leroy Merlin Krosno.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.