Szczęśliwy koniec roku dla gracza w Mini Lotto, który zawarł zakład w kolekturze przy ul. Parkowej w Iwoniczu-Zdroju. We wtorkowym losowaniu wygrał dokładnie 137 tys. 718 zł.
Kolektura w której padła główna wygrana mieści się w sklepie Delikatesy Centrum przy ul. Parkowej 12 w Iwoniczu-Zdroju.

Wygrana szczęśliwca byłaby dwa razy większa, gdyby nie fakt, że musi podzielić się nią z graczem z Częstochowy, który we wtorek kupił kupon z identyczną szczęśliwą "piątką". Na kuponach szczęśliwców znalazły się liczby 18, 19, 31, 37 i 41.

Jest to druga główna wygrana w grach Totalizatora Sportowego która padła w Gminie Iwonicz-Zdrój. 10 sierpnia 2002 roku w Iwoniczu ktoś trafił "szóstkę" w Lotto i wygrał ponad 1 mln 749 tys. zł. Szczęśliwe jest także Jedlicze, w lipcu br. blisko 6 mln złotych powędrowało do gracza, który zawarł kupon na chybił trafił w kolekturze przy ul. Rynek (więcej: Jedlicze ma swojego Lottomilionera. W czwartek wygrał blisko 6 mln zł!).

Wygrana Lotto Iwonicz-Zdrój

Od wygranej zwycięzca zapłaci 10 procent podatku dochodowego. Aby odebrać wygraną musi zgłosić się w ciągu najbliższych 60 dni do jednego z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce.

W historii Mini Lotto największa wygrana padła w Katowicach w marcu 2013 roku i wynosiła ponad 348 tys. zł. Od 6 grudnia br. losowania tej gry liczbowej odbywają się codziennie.

Piątka w Iwoniczu-Zdroju

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.