Ktoś w Jedliczu wzbogacił się o blisko 6 mln zł. W czwartek padła główna wygrana w Lotto Plus.
Szczęście osobie gra­ją­cej w Jedliczu przyniósł punkt LOTTO przy ul. Rynek 7 (w budynku mieści się m.in. sklep Tesco, kwiaciarnia i sklep obuwniczy).

Kim jest szczęściarz na razie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że nie typował on sam liczb tylko skorzystał z opcji chybił trafił z plusem. Totalizator Sportowy podał, że aby zdobyć dokładnie 5 872 347,20 zł zwycięzca wydał równe 20 złotych czyli zawarł pięć zakładów. Była to jedna z trzech wygranych tego dnia, pozostałe szóstki padły w Kędzie­rzy­nie-Koźlu i podwarszawskich Markach.

Wylosowane w czwartek liczby to 15, 22, 24, 26, 30 i 35. Szczęśliwiec ma na odbiór wygranej 60 dni. Wypłata wygranej nie jest dzielona na raty. Gracz odbiera ją w całości po odjęciu podatku dochodowego.

Pan Dawid przy kolektorze Lotto w Zręcinie
Pan Dawid ma również nadzieję na wysoką wygraną

Miałyśmy piątki, zdarzały się większe wygrane, ale takiej nie było jeszcze nigdy - mówi Pani Angelika, która wraz z Panią Klaudią odsługiwały wczoraj klientów. - Nie mam pojęcia, która z nas sprzedała szczęśliwy kupon - dodaje.

budynek kolektury Lotto w Jedliczu
W tym budynku mieści się szczęśliwy punkt Lotto w Jedliczu

Jak informuje Totalizator Sportowy jest to pierwsza szóstka trafiona w Jedliczu.
Inne wysokie wygrane:
Krosno - 22 stycznia 2005 - 2 065 018,60 zł
Iwonicz Zdój - 10 sierpnia 2002 - 1 749 234,20 zł

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.