Na cmentarzu greckokatolickim we Wróbliku Królewskim trwają zdjęcia do francusko-belgijsko-polskiej czarnej komedii "Wielkie zimno".
W Wróbliku Królewskim (Gmina Rymanów) ekipa filmowa zatrzymała się na kilka dni zdjęciowych, aby nakręcić sceny na cmentarzu greckokatolickim.

Samochody filmowców zatrzymały się przy miejscowym kościele. Z tego miejsca sprzęt filmowy przewożony jest na wzniesienie, na zachód od centrum miejscowości gdzie kręcone są zdjęcia. Niemałe zainteresowanie wśród mieszkańców wzbudzają samochody którymi poruszają się aktorzy - to zabytkowe karawany.

Wielkie zimno

Film "Wielkie zimno" to czarna komedia. Opowiada historię podupadającego zakładu pogrzebowego w małym miasteczku do którego zgłasza się rodzina z nieboszczykiem. Pracownicy mają za zadanie przewieźć zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku. Niestety gubią drogę a podróż przeradza się w nieoczekiwany koszmar.

Wielkie zimno to pełnometrażowy debiut francuskiego reżysera Gérarda Pautonnier, a jedną z głównym ról gra znakomity francuski aktor Jean-Pierre Bacri. Zdjęcia do filmu kręcone już były m.in. nad Soliną.

Film w Wróbliku Królewskim

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.