Brak planów na sylwestra? W Iwoniczu-Zdroju i Rymanowie-Zdroju odbędzie się impreza pod chmurką. W Krośnie zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni.
Fani sylwestra pod chmurką będą mogli bawić się w Iwoniczu-Zdroju i Rymanowie-Zdroju.

Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój i Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zapraszają na plenerowego sylwestra na placu Dietla w Iwoniczu-Zdroju. Od godz. 23:00 w programie zabawa pod gwiazdami z DJ Quba a o północy niebo nad tą uzdrowiskową miejscowością rozświetli pokaz fajerwerków. Życzenia noworoczne złoży też burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj. Zabawa zakończy się o godz. 01:00.

Na sylwestra pod chmurką w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie-Zdroju zaprasza Burmistrz Gminy Rymanów oraz strażacy - członkowie Uzdrowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie-Zdroju. Impreza rozpocznie się o godz. 22:00, w programie pokaz profesjonalnego ratownictwa medycznego, nauka udzielania pierwszej pomocy i wspólne śpiewanie kolęd. O północy rozpocznie się pokaz fajerwerków.

Chociaż w Krośnie nie jest organizowana plenerowa impreza sylwestrowa, Prezydent Miasta Krosna zaprasza na powitanie Nowego Roku na krośnieńskim Rynku. O północy zaplanowano pokaz sztucznych ogni, tuż po nim przybyłym na Rynek noworoczne życzenia złoży Piotr Przytocki.

Sprawdź także oferty imprez sylwestrowych: Sylwester.

Plakat plenerowy sylwester Iwonicz-Zdrój