Blueberrypuddingcake, PWSZ w Krośnie oraz OTOZ Animals Krosno wspólnie organizują games room podczas którego będzie okazja do zagrania w gry planszowe oraz wsparcie schroniska dla psów i kotów.
  
14 stycznia od 10 do 18 przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 (pokoje numer 14, 11, 12) "Mistrzowie Gry" oznaczeni plakietkami, wytłumaczą planszówkę oraz poinstruują w jaki sposób przebiega rozgrywka. Wciągną was w świąt gier bez prądu!

Wśród setki tytułów dostępnych dla uczestników, znajdzie się również kącik dla najmłodszych którzy również odnajdą się podczas eventu. Znajdziecie tam gry logiczne, rodzinne, strategiczne, te pochłaniające kilka godzin i takie na kilkanaście minut, mało znane oraz najbardziej popularne tytuły. Łącznie przygotowaliśmy dla was ponad setkę planszówek!

Podczas eventu będzie przeprowadzana zbiórka na kociarnie oraz schronisko dla psów, to właśnie dla naszych czworonożnych przyjaciół organizujemy to wydarzenie. Wejście do games roomu wyłącznie za darowiznę w postaci jedzenia, akcesori (więcej informacji w dyskusji) lub kupując cegiełkę, z której w całości kwota zostanie przekazana na potrzeby Kociarnia i Psy do Adopcji.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1383306641711047/