26 lutego w Hali ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Węgier - Hungarian Open Kyokushin Karate Championship.
Gospodarzem Mistrzostw był IKO Kyokushinkaikan Hungary prowadzony przez shihana Karoly Halasz. Sportową rywalizację uświetnili swoją obecnością sensei Alejandro Navarro z Hiszpanii i sensei Ksenia Zashorina z Rosji. W rywalizacji kumite udział wzięło ponad 200 zawodników z 7 państw: Anglia, Chorwacja, Hiszpania, Polska, Rosja, Słowacja i Węgry.

Krośnieński Klub Karate Kyokushin

Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało ośmiu zawodników, którzy wrócili do kraju z siedmioma medalami - 4 złotymi  i 3 srebrnymi. Na najwyższym stopniu podium stanęli Oliwia Krupa, Maja Wajda, Emilia Gazda i Jakub Prajsnar.
Drugie miejsca wywalczyli: Karina Korona, Karol Pikuła i Aleks Łączak. Sportowego szczęścia zabrakło Patrykowi Prajsnarowi - wierzymy, że następnym razem i on zdobędzie medalowe miejsce.

Krośnieński Klub Karate Kyokushin

Serdeczne podziękowania dla naszych fighterów, których nie zniechęciła odległość , jaką musieli pokonać do stolicy Węgier, jesteśmy dumni z ich  walecznej postawy i kolejnych sukcesów,  które tak umacniają nasz Klub.
Podziękowania składamy również na ręce Rodziców, za opiekę nad zawodnikami.

Do zobaczenia 12 marca w Przeworsku na Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.