Takiego koncertu w Krośnie brakowało. Blisko 2 tysiące osób bawiło się w piątek 21 kwietnia podczas wieczoru z muzyką Disco Polo.
  
Wydarzenie, zorganizowane przez Catering Nafta Krosno w hali widowiskowo-sportowej, było strzałem w dziesiątkę. Atmosfera była niesamowita, część gości zajęła miejsca na trybunach ale większość zgromadziła się na parkiecie aby skakać, tańczyć i doskonale się bawić.

Zenek Martyniuk w Krośnie

Fani muzyki tanecznej którzy przyjechali do Krosna z całego Podkarpacia mogli posłuchać największych przebojów zespołu Casanova, Skaner i Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. Szczególnie ten ostatni artysta, który to od lat święci triumfy popularności, był nagradzany za każdy numer gromkimi brawami. Oczywiście podczas koncertu nie zabrakło największego od lat hitu Zenka Martyniuka "Przez twe oczy zielone" a po jego zakończeniu artysta chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Koncert Disco Polo Krosno class=

Kolejne duże wydarzenie muzyczne w Krośnie już 19 maja. W Hotelu Nafta Krosno wystąpi Anita Lipnicka. Szczegóły tego koncertu poznamy wkrótce.

Zenek Martyniuk

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wieczoru Disco Polo w Krośnie.