Tragiczny wypadek w miejscowości Równe na drodze krajowej nr 19. Zderzyły się ciężarówka z dwoma samochodami osobowymi. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.
Dzisiaj około godziny 18.40 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z dwoma samochodami osobowymi na DK 19.

WIDEO

Kierujący samochodem ciężarowym wraz z naczepą, wypełnioną 15 tonami truskawek, jadąc w kierunku Rzeszowa zauważył, że z nie wyjaśnionych przyczyn samochód toyota yaris poruszający się w przeciwnym kierunku zjeżdża na jego pas. Kierujący ciężarówką próbował jeszcze uniknąć zderzenia z toyotą. Niestety zderzył się z kolejnym samochodem osobowym marki fiat nadjeżdżającym z przeciwka i toyotą. Po zderzeniu tir przewrócił się na bok przełamując bariery ochronne spadając poza na łąkę.

wypadek w Równem

W wyniku zderzenia kierująca samochodem osobowym toyota poniosła śmierć na miejscu. Dwie osoby jadące fiatem zostały wydobyte ze zmiażdżonego samochodu i trafiły do szpitala. Kierowca i pasażer samochodu ciężarowego nie odnieśli obrażeń.

wypadek w Równem

Na miejsce wypadku zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej z Dukli, Równego oraz Krosna, karetki pogotowia, policjantów oraz śmigłowiec LPR z Sanoka.

Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana.