13 stycznia 2014 r. na zaproszenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Katarzyny Zajdel - wychowawcy klasy I DL, Prezes Stowarzyszenia "Czyń Dobro, Mimo Wszystko" Kamilą Bogacką-Brożyna wzięła udział w spotkaniu z uczniami o profilu humanistycznym.
"Media we współczesnym świecie" oraz "Młodzież w świecie mediów - bezpieczeństwo i zagrożenie" to tematy prelekcji, którą prezentował podczas tego spotkania dr Henryk Pietrzak - Prezes Polskiego Radia w Rzeszowie. W sposób tak lekki i jednakowoż ciekawy przybliżył młodym ludziom funkcję dziennikarstwa, prawidłowego tworzenia programów rozgłośni radiowych i internetowych.

Do młodych ludzi,którzy stając przed rożnymi wyborami na początku swojej życiowej drogi mówiła p. Kamila Bogacka. Przybliżyła zasady i funkcję działalności Stowarzyszenia "Czyń dobro, mimo wszystko" zachęcając do pozostania wolontariuszem.

potkanie z Prezesem Radia Rzeszów

Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko" powstało 2 września 2008 r. i prowadzi działalność statutową w zakresie pożytku publicznego. W swej działalności organizuje wolontariat, angażując młodych ludzi do pomocy w akcjach społecznych.