Już w najbliższą sobotę 9 grudnia koszykarze Miasta Szkła zmierzą się na własnym boisku z koszykarzami Rosa Radom.
W sobotę mecz krośnieńskich koszykarzy oraz debiut pierwszego trenera krośnieńskiego zespołu Kamila Piechuckiego. Po rezygnacji Michała Barana ze stanowiska pierwszego trenera przed nowym szkoleniowcem nie lada wyzwanie. W sobotę, 9 grudnia, koszykarze Miasta Szkła Krosno zmierzą się we własnej hali z szóstą drużyną zeszłorocznych rozgrywek – zespołem Rosy Radom. Poza zmianami na stanowisku trenera z naszego zespołu odszedł środkowy- Seid Hajrić, który przeniósł się do 1. ligowego R8 Basket Kraków. Najprawdopodobniej w meczu przeciwko podopiecznym Wojciecha Kamińskiego, nasza drużyna wystąpi w niezmienionym składzie.

Radomianie po ośmiu rozegranych meczach zgromadzili na swoim koncie 11 punktów (3 zwycięstwa, 5 porażek). Obie drużyny w swoich ostatnich pojedynkach wyjazdowych musiały uznać wyższość przeciwników. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego ulegli w Radomiu naszemu poprzedniemu rywalowi zespołowi AZS-u Koszalin 75-92. Krośnianie mimo dobrej gry przez 3 kwarty nie potrafili utrzymać 10 punktowego prowadzenia z AZS-em w Koszalinie i ostatecznie ulegli gospodarzom 89:84.

Poza grą w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki zespół z Radomia walczy w Lidze Mistrzów (Basketball Champions League). Czy podopieczni Kamila Piechuckiego osłabieni brakiem środkowego Seida Hajrića będą w stanie postawić się rywalowi z Radomia? Przekonamy się o tym już 9 grudnia (sobota) o godzinie 18:00.

Mecz z Rosą Radom dedykowany jest firmie Glob Cars Service - Ford Krosno - autoryzowanemu dealerowi Forda i naszemu partnerowi, który wyposażył naszych koszykarzy w samochody tej właśnie marki. Zapraszamy do odwiedzania salonu sprzedaży przy ulicy Podkarpackiej 32 i skorzystania z bogatej oferty na mistrzowskie modele Forda. Więcej o naszym partnerze na stronie www.ford-krosno.pl oraz profilu Facebook Glob Cars Service - Ford Krosno.

Jak zwykle na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji dla kibiców – występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu czy też konkursów w przerwie meczu z atrakcyjnymi nagrodami. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba jak zawsze rodzinna piekarnia – cukiernia Piekarnia Józef Guzik .

Bardziej niż kiedykolwiek liczymy na Wasze wsparcie i doping koszykarzy Szklanego Teamu, którzy po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią pod wodzą Kamila Piechuckiego. Drużyna po niespodziewanej rezygnacji trenera a także odejściu Seida Hajrića potrzebuje czasu i mocnego wsparcia Kibiców. Wielokrotnie krośnieńscy fani głośnym dopingiem dodawali skrzydeł Biało-Zielonym. Jesteście szóstym zawodnikiem naszej drużyny i wasze wsparcie jest bezcenne.

Mecz Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom
9 grudnia o godz. 18:00

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT