Po świątecznej przerwie koszykarze Miasta Szkła wracają do treningów. Teraz przed Biało-Zielonymi kolejne zadanie – pokonać warszawską Legię na własnym parkiecie.
Już w najbliższą sobotę (30 grudnia) podopieczni Kamila Piechuckiego po ważnym zwycięstwie w Słupsku będą chcieli pójść za ciosem i zdobyć w najbliższym pojedynku kolejne ważne 2 punkty. Jak zawsze podczas pojedynków w krośnieńskiej hali, liczymy na pomoc naszych kibiców i ich nieustający doping, który poniesie Biało-Zielonych do kolejnego zwycięstwa.

Jak zawsze na meczach w Krośnie nie zabraknie atrakcji i konkursów dla kibiców. Przerwy w trakcie meczu uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka – maskotki krośnieńskiego zespołu. O dawkę słodkiej energii dla kibiców zadba tradycyjnie rodzinna Piekarnia Józef Guzik.

Organizatorzy zachęcają do przyjścia na ostatni tegoroczny mecz Biało-Zielonych. -Bądźcie szóstym zawodnikiem Szklanego Teamu a głośnym dopingiem pomóżcie naszemu zespołowi i trenerowi w zdobyciu 2 cennych punktów.

Mecz odbędzie się w sobotę (30 grudnia) na hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Bursaki. Początek meczu o godzinie 18:00.
Ceny biletów: 20 zł – trybuna czerwona; 15 zł – trybuna żółta; 10 zł – bilet ulgowy.


Udostępnij ten artykuł znajomym: