Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika zaprasza gimnazjalistów do wzięcia udziału w Dniu Zawodowca.
23 lutego 2018 roku o godz. 9:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika odbędzie się uroczyste otwarcie imprezy - "Dzień Zawodowca".

Impreza kierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną, menedżerską, turystyczną w ramach warsztatów, quizów, konkursów, prelekcji organizowanych w tym dniu. Głównym celem organizacji Dnia Zawodowca jest propagowanie kształcenia zawodowego w mieście Krośnie i powiecie krośnieńskim, a jednym z najważniejszych punktów programu jest II Podkarpacki Konkurs Turystyczny.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lutego 2018 r. telefonicznie (nr 13 43 216 81) lub e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)