15 lutego w Dukli rozpoczął działalność Gminny Klub Seniora. Na działalność klubu gmina Dukla otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
W pierwszym naborze zgłosiło się 15 osób, z których po weryfikacji zakwalifikowanych zostało 8 osób. Rekrutacja nadal trwa, bowiem projekt przewiduje minimum 80 uczestników w okresie realizacji projektu tj. do 31 marca 2020 roku.

W ramach realizacji projektu została przygotowana siedziba klubu, która znajduje się na ul. Trakt Węgierski 8 (budynek dawnego Nadleśnictwa Dukla), w której znajduje się: szatnia, dwie łazienki, aneks kuchenny, jadalnia, pokój klubowy z miejscem do nauki podstaw obsługi komputera, pomieszczenie do relaksu, pomieszczenie rehabilitacji i zajęć aktywności ruchowej. Wszystko pięknie wyposażone i oczekujące na uczestników.

Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00. Dla uczestników biorących udział w zajęciach powyżej 4 godz. zapewnia się wyżywienie i transport. Uczestnik decyduje w jakim czasie i z jaka częstotliwością bierze udział w spotkaniach, po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem klubu.

Udostępnij ten artykuł znajomym: