W ramach "Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu" firma Marmed realizuje bezpłatne testy słuchu. Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Testy są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu
Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania.

Terminale do bezpłatnych testów słuchu to nowoczesne i automatyczne rozwiązanie wczesnego wykrywania ubytku słuchu. Badanie przesiewowe za pomocą terminala można wykonać samodzielnie i całkowicie bezpłatnie. Po wykonanym teście wynik zostanie automatycznie dla Państwa wydrukowany. W sytuacji, kiedy test wykaże ubytek słuchu, otrzymacie Państwo informacje o specjalistycznych placówkach, w których można będzie wykonać szczegółowe, profesjonalne badania. Wykwalifikowani protetycy udzielą wszelkich informacji na temat problemu niedosłuchu i sposobów jego rozwiązania.

Terminal znajduje się w budynku PZU w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej 5 (bezpośrednio obok NFZ).

Ocena