W ramach II rundy fazy playy off krośnieńscy siatkarze w najbliższy weekend rozegrają dwa mecze.
Znany jest już przeciwnik krośnieńskiej drużyny mężczyzn w II rundzie fazy play off w grupie VI. Będzie to drużyna Neobusa Niebylec, która w decydującym trzecim meczu pokonała Błękitnych Ropczyce 3:0 (25:21, 25:22, 25:10) i wygrała rywalizację 2:1.

W drugiej parze zmierzą się drużyny ze Świdniki i Lublina. Pierwsze spotkania w rywalizacji do trzech wygranych spotkań już w najbliższą sobotę i niedzielę w Krośnie i Lublinie. Po tym dwumeczu rywalizacja przenosi się odpowiednio do Niebylca i Świdnika.

Liczymy na zwycięstwo naszej drużyny i awans do finału rozgrywek w grupie VI co daje możliwość gry w dalszym etapie rywalizacji o awans do I ligi z drużynami z grupy V. W grupie V o dalszą grę w tegorocznym sezonie walczą na tym etapie drużyny: Volley Rybnik, ZAKSA Strzelce Opolskie, MCKiS Jaworzno, TKS Tychy.

To właśnie przeciwnikami w dalszych rozgrywkach po ewentualnym awansie naszej drużyny, będą któreś dwie z tych czterech drużyn. Na razie należy się skupić na rywalizacji z drużyną Neobusa. Dla przypomnienia kibicom informujemy, że w rundzie zasadniczej nasz zespół dwukrotnie pokonał drużynę z Niebylca po 3:0. Dlatego w najbliższą sobotę i niedzielę dopingujemy naszych Panów w pierwszych dwóch meczach rywalizacji w hali przy ulicy Legionów.

Ocena