Sześć osób zostało przewiezionych do szpitala po wypadku w Woli Komborskiej.
Do wypadku w Woli Komborskiej na drodze krajowej nr 19 doszło przed godz. 1 w nocy we wtorek 24 lipca.

Obywatel Ukrainy kierujący audi jadąc w kierunku Rzeszowa na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z chevroletem. Niewątpliwie do zdarzenia przyczyniła się śliska nawierzchnia, prawdopodobnie w miejscu wypadku rozlana była jakaś substancja.

wypadek w Woli Komborskiej

Samochodami podróżowało łącznie siedem osób, pięć w chevrolecie i dwie w audi. Za wyjątkiem kierującego chevroletem wszystkie zostały przetransportowane do szpitala. Najbardziej poszkodowana została pasażerka audi, która w momencie wypadku najprawdopodobniej spała na tylnej kanapie i nie była przypięta pasami bezpieczeństwa. Kobieta w drodze do szpitala była nieprzytomna.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz trzy karetki pogotowia. Na czas działań ratowniczych i zneutralizowania rozlanej substancji na jezdni droga krajowa była całkowicie zablokowana. Później ruch odbywał się wahadłowo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.