W czwartek rano przy drodze w miejscowości Milcza znalezione zostało ciało kobiety.
Policjanci ustalają okoliczności śmierci 52-letniej kobiety, której ciało znaleziono dziś rano około godz. 7 przy drodze w miejscowości Milcza na ul. Kolejowej (gmina Rymanów).

Obecnie na miejscu pracują policjanci z udziałem prokuratora, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ul. Kolejowa jest zablokowana.

Nieoficjalnie wiadomo, że mogło dojść do potrącenia przez samochód. Kobieta zginęła wracając z pracy do domu.

~MLODY

06-12-2018 10:49 5 4

TY jesteś pasożytem i nieudacznikiem społecznym jakbyś miał rozum to byś pomyślał ze ludzie tez pracują na zmiany a nie tak jak ty na jedna zmianę pod sklepem monopolowym
Odpowiedz

~OBSERWATOR

06-12-2018 10:45 6 6

JAKIM TRZEBA BYĆ DNEM ŻEBY TAKĄ TRAGEDIE TAK KOMENTOWAĆ WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY
Odpowiedz

~asdfg

06-12-2018 10:38 7 5

Jeremiasz, widzę że twój patologiczny mózg nie wyrabia. Może powinieneś wybrać się z tym problemem do lekarza? np jakaś porządna ściana nie zapomnij o rozpędzie. Dno totalne.
Odpowiedz

~Jermiasz wewnętrzny karle

06-12-2018 10:11 5 4

A ty czy czemu nie jesteś w szkole? Troll wyciągnął z tej sytuacji 500, mega inetigent. Jeśli ktoś z twojej rodziny będzie kiedyś tak leżał wnioski pasożytnictwa na ciebie padną....nieudaczniku...
Odpowiedz

~Ja

06-12-2018 09:56 5 4

Wlasnie widać jak zapier... A Ci gapie co ich tak nazwałes to sama rodzina więc jak nie wiesz nie pisz!
Odpowiedz

~Jeremiasz

06-12-2018 09:47 6 7

Czemu ci wszyscy Gapie nie są w robocie? Od tych 500 plus wszyscy mają wydymane a pozniej kazdy zdziwiony ze wszystko drożeje. Uczciwi muszą zapierda... na nieudacznikow spolecznych ( pasożytów)
Odpowiedz