Cztery osoby zostały ranne po wypadku w miejscowości Łysa Góra na drodze wojewódzkiej 993.
Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę 10 marca około godz. 1 w nocy w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim, na granicy z Głojscami (gmina Dukla).

Wstępne ustalenia wskazują, że 19-letni kierujący samochodem marki Honda Civic (na tablicach rejestracyjnych z powiatu limanowskiego) jadąc od strony Dukli w pewnym momencie wjechał do przydrożnego rowu. Samochód przejechał rowem kilkanaście metrów po czym uderzył w betonowy przepust i został wybity w powietrze. Honda na wysokości około 2 metrów uderzyła w trzy drzewa i doszczętnie zniszczona spadła na pobocze 40 metrów od przepustu.

Wypadek w Łysej Górze

W wyniku wypadku cztery młode osoby podróżujące hondą - dwie kobiety i dwóch mężczyzn - zostały ranne i przetransportowane do szpitali w Krośnie i Jaśle. Stan dwóch pasażerek samochodu jest bardzo poważny.Na miejscu wypadku pracowali strażacy z JRG PSP Krosno, JRG PSP Jasło, OSP Dukla, OSP Łysa Góra oraz policjanci.

Od 19-letniego kierowcy hondy pobrano krew do badań. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

[AKTUALIZACJA]
W sobotę 23 marca zmarła jedna z poszkodowanych w wypadku 17-latek. Czytaj więcej: Wypadek w Łysej Górze. Zmarła jedna z poszkodowanych 17-latek

[AKTUALIZACJA]
W środę 27 marca odbył się pogrzeb pasażerki hondy. Czytaj więcej: Tłumy pożegnały Weronikę