6 lipca w ramach corocznych obchodów Dni Dukli w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się II Dukielski Charytatywny Maraton ZUMBA FITNESS. Organizatorami imprezy są: Dukielska Sekcja Zumby oraz Szkolne Koło Caritas, działające przy ZSP w Równem.
Startujemy o godzinie 15:00 i przez trzy godziny tańczymy dla Dominika. W przerwie odbędzie się losowanie upominków dla uczestników maratonu oraz konkursy z nagrodami.

O najwyższą klasę tego II Dukielskiego Charytatywnego Maratonu ZUMBY zadba ośmiu wspaniałych instruktorów z Podkarpacia: Marzena Adamik - Dukla, Edyta Zakrzewska - Sanok, Paulina Korga - Dębica, Paulina Fałat-Kosiek - Krosno, Katarzyna Przepiórka-Caputa - Jasło, Marek Duda - Stalowa Wola, Adam Możdżer - Stalowa Wola, Gabriela Michalska - Jasło.

Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na rehabilitację Dominika, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku złamał kręgosłup.

Do udziału w maratonie zapraszamy zarówno starszych, jak i młodszych, kobiety oraz mężczyzn, wszystkich ludzi o wielkim sercu, którzy poprzez zabawę chcą pomagać innym. Uczestniczyć w imprezie można zarówno na parkiecie, jak i na widowni.

Wszystkim zumboholikom gwarantujemy 3 godziny mega pozytywnej energii, którą na pewno spożytkują w czasie nadchodzących wakacji.

zumba Dukla

Niezbędnik zumbowicza:
- czyste obuwie sportowe
- woda do picia
- ręcznik
- dobry humor
Koszt biletów w przedsprzedaży: 20 zł, w dzień imprezy: 30 zł.
Zapisy pod numerami telefonów:
Aneta - tel. 663594361, e-mail: red79.79@tlen.pl
Ola - tel. 516030676
Ewelina - tel. 883232388

Pieniądze można również wpłacać na konto SK Caritas: Bank PBS o/Dukla - nr konta:
25 8642 1096 2010 9607 7753 0002 - z dopiskiem dla Dominika.