347 zawodników pokonało 5 kilometrową trasę wokół Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie w ramach VII Biegu Sokoła. Najszybszy na mecie był Kacper Kuzian reprezentujący KKB MOSiR Krosno.
Kacper Kuzian reprezentujący Krośnieński Klub Biegacza MOSiR Krosno zwycięzcą VII Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o puchar Rektora. Impreza odbyła się na 5-kilometrowej trasie, tradycyjnie wokół Kampusu Politechnicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

start VII Biegu Sokoła w Krośnie

Zwycięzca trasę pokonał w 17 minut. Drugi na mecie był Grzegorz Słowik (00:17:18) a trzeci Bartosz Smolik (00:17:28). Wśród kobiet triumfowała Małgorzata Kalisz (00:22:22), przed Wiktorią Serwatka (00:22:47) i Aliną Tereszkiewicz (00:23:20).

zawodnicy VII Biegu Sokoła

Wśród studentów PWSZ najszybszy był Mateusz Roman (00:17:39), przed Mirosławem Pabiszem (00:18:16) i Kamilem Fiegą (00:18:33).

VII Bieg Sokoła

Wśród pracowników PWSZ pierwsze miejsce zajął Sławomir Drozd (00:19:43), drugi był Wojciech Krukar (00:20:45) a trzeci Krzysztof Traczek (00:22:01).