Miasto Szkła Krosno

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR Krosno
Bursaki 29, 38-400 Krosno

15.00zł - 25.00

Mecz Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań odbędzie się w dniu 17 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 na hali sportowo-widowiskowej MOSiR Krosno.

Koszykarska karuzela mocno przyspieszyła. Po sobotnim derbowym pojedynku koszykarze Miasta Szkła Krosno nie maja zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już we środę podopieczni Edmunds’a Valeiko podejmą na krośnieńskim parkiecie zespół Enea Basket Poznań.

Mecz w stolicy Wielkopolski nie był zbyt udany dla naszego zespołu. Dobra pierwsza połowa, wygrana przez Biało-Zielonych 33:34 a po niej katastrofalna 3 kwarta przegrana 25:12, która jak się okazało zaważyła o końcowym wyniku spotkania (78:68). Na domiar złego, na wskutek kontuzji, z rotacji wypadł Patryk Stankowski.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Szklanego Teamu w meczu 1 rundy był Myles Rasnick – 23 punkty.

Środowy pojedynek będzie okazją na rewanż podopiecznym Przemysława Szczurka oraz podtrzymanie zwycięskiej serii. Każdy punkt ma znaczenie w walce o jak najwyższe miejsce przed fazą playoff. Ligowa stawka jest bardzo wyrównana a w meczach na własnym parkiecie mamy szóstego zawodnika, jakim są nasi Kibice. Taką przewagę trzeba wykorzystywać.