Informatyka
CKU31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

-

Krosno
Rynek, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

W czwartek (10.09) ulicami Krosna przejedzie 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. W ramach II etapu wyścigu zawodnicy pokonają trasę Krosno – Nowy Sącz. Przybycie wielu zawodników wraz z ekipami technicznymi oraz sam ich przejazd przez miasto i okolicę spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach od 14:00 do 14:30. Utrudnienia pojawią się także w obrębie Rynku, gdzie zlokalizowany zostanie start drugiego etapu wyścigu.

Kolarze przejadą przez miasto następującymi ulicami: Rynek (start honorowy) a następnie: Piłsudskiego – Rondo Solidarności - Piłsudskiego – Krakowska – skrzyżowanie Krakowskiej z Podkarpacką – Popiełuszki (skrzyżowanie z drogą krajową nr 28) – Popiełuszki - Baczyńskiego (dojazd do startu ostrego- wyjazd z miasta Krosna w kierunku Dobieszyna Gmina Jedlicze).wy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków.

Drugi etap 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków rozpocznie się 10 września 2020 r., z Krośnieńskiego Rynku o godz. 14:00.

 

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl