Daniel Obajtek

PANS
Naftówka

MZSP

Budowlanka

Mechanik Krosno

Starostwo

CKU

Praca przy różach

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w szklarni przy ścinaniu oraz pielęgnacji róż.

Główne obowiązki to:
- ścinanie róż sekatorem,
- wykonywanie innych czynności związanych z pielęgnacją róż, m.i.n pluizen, inbuigen.

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Luttelgeest

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu (praca jest całoroczna),
- odpowiedzialności,
- posiadanie prawa jazdy kat. B oraz znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień)
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13,27 EUR

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/
Kontakt:

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 26-04-2024 14:16 do 03-05-2024 14:16

Wszystkie ogłoszenia użytkownika