PANS
Fiat

Budowlanka

Naftówka

ZSP2

Starostwo

MZSP

CKU

Mechanik Krosno

Daniel Obajtek

Planista transportu

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy biurowej jako PLANISTA TRANSPORTU.

Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

Zakres obowiązków:
– monitorowanie i doskonalenie planowania przejazdów pracowników tymczasowych, aby wszystko przebiegało zgodnie z oczekiwaniami pracodawców (współpracujemy z dynamicznymi firmami, więc każdy dzień jest inny),
– planowanie tras przejazdu,
– koordynowanie pracy kierowców,
– optymalizacja kosztów transportu,
– współpraca z menedżerami, kierowcami i koordynatorami.

Praca w systemie zmianowym.
Dwa tygodnie pracy na pierwszej zmianie : od 05:00 do 13:00,
Dwa tygodnie pracy na drugiej zmianie : od 12:00 do 20:00.

Od pracownika oczekujemy:
– co najmniej rocznego doświadczenia jako Planista Transportu,
– umiejętności pracy pod presją czasu oraz radzeniem sobie ze stresem,
– znajomości programów komputerowych (Microsoft Office, Outlook, Word i Excel),
– biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
– prawa jazdy kategorii B.

Naszym pracownikom oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
– najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
– szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
– dodatek wakacyjny i urlopowy,
– legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
– rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie wynosi 2490 EUR brutto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. angielskim na adres: ebednarska@workcentre.com.pl
W tytule e-maila proszę wpisać: Planista Transportu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
– +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
– +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
– +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy: www.workcentre.com.pl/formularz/
Kontakt:

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 13-05-2024 15:47 do 20-05-2024 15:47

Wszystkie ogłoszenia użytkownika