Daniel Obajtek

PANS
MZSP

Mechanik Krosno

Naftówka

Budowlanka

Hyundai Krosno

Starostwo

CKU

Operator (Obszar Produkcji)

Twój zakres obowiązków

Możliwość pracy na różnych stanowiskach

Obsługa maszyn produkcyjnych

Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z procesem

Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku

Dbałość o powierzony materiał i narzędzia

Nasze wymagania

Praktyczna wiedza z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych

Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

Mile widziane

Wykształcenie techniczne

Umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji

Program adaptacyjny dla nowego pracownika

Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego

System płatnych poleceń do pracy

Premię miesięczną

Dodatkową premię za brak absencji

Pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

Cena: 4242

Kontakt: Agnieszka 606-430-852
mail: szpunar.a@okjob.com.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 25-04-2024 08:14 do 02-05-2024 08:14

Wszystkie ogłoszenia użytkownika