Powitanie wakacji w Krościenku Wyżnym

Powitanie wakacji w Krościenku Wyżnym

3 lipca na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym odbyła się impreza "Powitanie wakacji".

Zobacz zdjęcia
Imprezę rozpoczął koncert Gminnej Orkiestry Dętej. W godzinach wieczornych na scenie zaprezentował się zespół Veegas, a na zakończenie do tańca porwał wszystkich zespół Lombardino.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.