Imprezę rozpoczął koncert Gminnej Orkiestry Dętej. W godzinach wieczornych na scenie zaprezentował się zespół Veegas, a na zakończenie do tańca porwał wszystkich zespół Lombardino.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.





3 lipca na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym odbyła się impreza "Powitanie wakacji".
Komentarze
Dodaj komentarz