Dzisiaj (22 czerwca) na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego funkcjonariusze policji prowadzili akcję "Trzeźwość".
- Przebadanych zostało 1899 kierujących. Niestety czworo z nich kierujący samochodami zdecydowało się wsiąść za kierownicę, mimo wcześnie wypitego alkoholu - powiedziała asp. Sara Bania - Nowak z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.
Przypadki ujawnienia nietrzeźwych kierujących miały miejsce zarówno na drogach Krosna, jak i powiatu krośnieńskiego:
- Dobieszyn, godz. 5.15: 47-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierujący Audi - 1,3 promila
- Krosno, ul. Bieszczadzka, godz. 5.45: 55-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego kierująca Lancią - 0,6 promila
- Krosno, Al. Jana Pawła II, godz. 6.05: 35-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego - 0,7 promila
- Zręcin, godz. 6.40: 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący Chevroletem - 1,1 promila.
We wszystkich przypadkach kierującym zatrzymano prawo jazdy.







Komentarze
Dodaj komentarz