Były gry i zabawy, występy zespołów tanecznych, konkursy i wróżby. W czwartek (24.11) w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.





Najmłodsi nie mogli narzekać na nudę. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował dla dzieci zabawę Andrzejkową.
Komentarze
Dodaj komentarz