W imprezie wzięło udział blisko 300 zawodników. Bieg połączony został z Podkarpackimi Mistrzostwami Służb Mundurowych w Biegach Przełajowych, na trasę wyruszyli także nordic walkerzy.Biegowi zorganizowanemu przez Klub Biegacza Athletic towarzyszyła niezwykła oprawa. Obok startu i mety rozbite zostało partyzanckie obozowisko, pojawiły się patrole konne, można było obejrzeć wystawę militariów z czasów I i II wojny światowej.Trasa biegu była wymagająca, wszyscy musieli sprawdzić się w trudnym zalesionym terenie.W kategorii Open zwyciężył Wierdak Hubert z Korczyny z czasem 25 minut i 4 sekund. Drugie miejsce zajął Ignacy Domiszewski z Ustrzyk Dolnych a trzecie Damian Dziewiński z Sanoka. Wśród kobiet najlepiej pobiegła Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego.W marszu Nordic Walking wśród mężczyzn najlepszy okazał się Andrzej Michalski z Sanoka a wśród kobiet triumfowała Małgorzata Kubiszyn z Lubaczowa.Wśród kobiet w Podkarpackich Mistrzostwach Służb Mundurowych w biegach przełajowych zwyciężyła reprezentująca Ochotniczą Straż Pożarną w Baryczce Elżbieta Witek. Wśród mężczyzn triumfował Konrad Dziedzic ze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.Pełne wyniki biegu można znaleźć na stronie http://chronotex.pl/wyniki/.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z biegu.
Komentarze
Dodaj komentarz